ייעוץ וליווי עסקי 1:1 למטפלים

דמיינו לרגע.

אתם בקליניקה המהממת שלכם כשהטלפון מצלצל ובצד השני מטופל חדש שרוצה לקבוע טיפול. אתם פותחים יומן ומתנצלים כי "מממ... יש לי מקום רק בעוד שלושה שבועות."  אם זה נשמע לכם כמו חלום,  אני מזמינה אתכם להתעורר כי זה לגמרי אפשרי.

______

אם אתם מטפלים מלאי תשוקה ונחושים להפוך את הידע והכישרון שלכם להצלחה עסקית, אני מזמינה אתכם לקבוע איתי פגישה.

אני מציעה ליווי וייעוץ אסטרטגי ושיווקי למטפלים ומאמנים שרוצים להפוך את הידע והכישורים שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה. שיטת הייעוץ ממוקדת, מדויקת וקצרת מועד שמשיגה תוצאות איכותיות לאורך זמן.

בשנים האחרונות ליוויתי והכשרתי מאות מטפלים וצברתי שעות רבות של ניסיון בייעוץ למטפלים מכל הסוגים. אני מרצה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה בקורסים העוסקים בפיתוח עסקי למטפלים, מעבירה הרצאות וסדנאות במכון וינגייט, מט"י ובמסגרות שונות. אפשר להגיד שאני וחיה ונושמת את עולם הטיפול דרך מאות המטפלים שאני מכשירה ומלווה. אני לא נחה רגע.

בזכות השילוב בין הכשרה אקדמית ייחודית, הניסיון המוצלח שלי בהקמת העסק שלי וכישורי החשיבה היצירתית שלי אני מצליחה בראש ובראשונה לעזור למטפלים לבדל, לייחד ולבלוט בשוק צפוף. אני מביאה איתי חשיבה חדשה, יצירתית, אנרגטית ומותאמת אישית, לשיווק ולאסטרטגיה של הקליניקה. אני עוזרת למטפלים לעמוד מול אתגרים ומכשולים, להבין ולפתור בעיות, ולעזור להם לחשוף לעולם את כוחות הריפוי והטיפול שלהם, לגדול ולשגשג. 

אז מה נעשה ביחד?

נברר, נמקד, נדייק, נקבל החלטות ונתחיל לפעול ולעשות. אלמד ואצייד אתכם בכלים ושיטות (...פשוטות, אל דאגה) איך למשוך אליכם את המטופלים האיכותיים,  איך להגדיל את הקליניקה בדרך נוחה, טבעית ומהנה. 

נשרטט מפת דרכים ברורה ונפצח את הייחוד והבידול כדי שהתשובה לשאלה " למה שיביאו דווקא אלי?" תהיה מדויקת ומושכת. כשזה ברור, נחליט מה ולמי מוכרים, איך משווקים, איפה מפרסמים, למי פונים, איך מציגים, איך מתמחרים.

אבל, אנחנו לא רק מדברים ממעוף הציפור. אנחנו גם נוחתים על הקרקע, מפשילים שרוולים ועושים את התכל'ס ב-י-ח-ד.


אנחנו הופכים לצמד חמד שכזה שעובד ביחד - מנסחים ביחד פוסטים, כותבים את ההצגה העצמית, מכינים את רשימת המוצרים בקליניקה, קובעים את התמחור, מכינים פרסומים, בונים שיתופי פעולה ואם צריך אפילו מתרגלים שיחות מכירה. כל מה שאתם צריכים, ביחד, כדי שאחר כך כבר תדעו ותעשו לבד. 

אז, אם יומן מלא וקליניקה מצליחה עושים לכם פרפרים בבטן, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כדי שנבדוק יחד איך אפשר להפוך את החלום שלכם למציאות.

ולא משנה מה תבחרו, רק בבקשה אל תוותרו. העולם צריך אתכם :)

 

 

בין אם רק סיימתם ללמוד ואפילו לא הספקתם עדיין למסגר את התעודה, או שאתם בשלבי ההקמה של הקליניקה ואין לכם מושג איך ומה או שאולי אפילו יש לכם כבר קליניקה פעילה אבל אתם מרגישים קצת תקועים.  זה לא ממש משנה באיזה שלב אתם, כי בכל דרך אנחנו תמיד מגיעים לצמתים. יש לנו שאלות, התלבטויות, חששות וקשיים שחשוב לשתף עם מישהו שיש לו זווית ראייה מקצועית שיעזור לנו לקחת את ההחלטות הנכונות שיאפשרו להמשך ההתקדמות. 

​​

פגישות ייעוץ עסקי ושיווקי למטפלים pay as you go נועדו בדיוק בשביל זה.

אנחנו נפגשים רק לפי הצורך שלכם. זו יכולה להיות פגישת התנעה חד פעמית כדי להחליט על אסטרטגיה או לפתור בעיה ספציפית. או שניתן להיפגש כל כמה שבועות, חודשים, שנים.  הכול לפי הצורך והקצב שנוח ומתאים לכם.

אז מה נעשה ביחד? 

קודם כל נעשה שיחה טלפונית מקדימה ונחליט מראש אם ועל מה אנחנו מתמקדים בפגישה. ככה  נגיע מוכנים ונוכל לצלול ישר לתוך העניינים. 

 • יציאה לדרך איך מתחילים, איך פורצים החוצה, איך מושכים את המטופלים הראשונים, איזה חומרי פרסום צריך, איך מציגים את עצמי  

 • אסטרטגיה  איך להתבדל ולפעול מעל התחרות בשוק. איפיון קהל היעד, בנייה של מכלול השירותים והמוצרים, סל המוצרים ותמחור

 • כתיבה שיווקית איך כותבים חומרים שיווקיים - פוסטים מעניינים, אודות, הצגה עצמית בדרך מרתקת שתסקרן  את הצד השני   

 •  ניהול העסק עזרה בכל מה שקשור לניהול זמן. בניית תוכנית עבודה, מטרות, לוח זמנים וקבלת החלטות חשובות כמו מה עושים כבר ממחר בבוקר. 

 • פרסום ושיווק להגדיר את ערוצי השיווק, בין אם ברשת ובין אם לא ולבחור את המתאימים.  ומה תכל'ס צריך לעשות כדי להגדיל את ולמלא את הקליניקה. יש כל כך הרבה מה לעשות.  

 • חשיבה עסקית מנצחת חיזוק הביטחון העצמי, מוטיבציה להצלחה, מסוגלות עצמית כדי לעוף רחוק וגבוה. 

הפגישות איתי מעשיות, מעשירות, מלאות ברעיונות וטיפים פרקטיים שיהפכו את הדרך שלכם לקלה וקצרה יותר ואולי והכי חשוב למהנה ומרגשת ברמות. 

מי מה וכמה? 

הפגישות מתקיימות בתל אביב | כל פגישה עד 90 דקות | מחיר - 450 ש"ח כולל מע"מ 

פגישות ייעוץ ופיתוח עסקי למטפלים   

פגישות ייעוץ ופיתוח עסקי למטפלים 

 PAY AS YOU GO 

תוכנית ליווי עסקי ושיווקי למטפלים  יחד כל הדרך

תוכנית ליווי עסקי ושיווקי מיועדת למטפלים שמעוניינים בהנחיה ותמיכה קבועה לאורך תקופת פיתוח והקמת העסק. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים מעבר לייעוץ גם לתהליך של ליווי שיבטיח שתדעו מה ואיך לעשות באופן מעשי ובנוסף גם לתמיכה רגשית שתפיג חששות ופחדים ותיתן לכם את כל הביטחון הנדרש, התוכנית הזאת בדיוק בשבילכם. 

אנחנו נהפוך להיות צמד חמד שכזה וביחד נעבור תהליך מרתק. נתחיל ליישם ולהוציא את החלום העסקי לפעולה, שלב אחרי שלב, עד להקמת העסק המושלם עבורך.  

אני אהיה שם כדי לעזור, לעודד, לחזק ולתמוך עם כל הניסיון והאנרגיות שלי. הכל בקצב האישי והנכון עבורך. אבל, פוווו בגב אני עושה. לפעמים זה אפילו פווווו חזק.

ניפגש פעם בשבועיים למשך ארבעה חודשים (סה"כ 8 פגישות) וכמובן נהיה בקשר מהבוקר עד הלילה כל התקופה.

​אז מה בדיוק נעשה יחד?

 •  נחלום בגדול ונתכנן איפה אנחנו רוצים להיות בעתיד הקרוב והרחוק. 

 •  נבדל, נדייק, נייחד כדי שלא יהיו לנו מתחרים,

 •  נבנה תוכנית עבודה מעשית ומותאמת עבורך ונציב גם מטרות ויעדים. 

 •  נחשוב על פיתוח מוצרים חדשים כי יצירתיות וחדשנות בכל עסק זה מאסט גדול 

 •  וכמובן, נתעסק הרבה במיתוג - נראות עסקית - חומרי פרסום כמו לוגו, כרטיס ביקור, אתר, פייסבוק.

 •  תוך כדי התהליך נדבר וניישם מיומנויות מכירה, פרזנטציה והצגה עצמית, כתיבה שיווקית, נטוורקינג, שיתופי פעולה, יצירת הפניות ועוד ועוד מרכיבים מדהימים שיבנו אותך ואת העסק

מי מה וכמה? 

הפגישות מתקיימות בתל אביב | כל פגישה עד 90 דקות | מחיר כל סדרה - 4 מפגשים במחיר 1600 ש"ח כולל מע"מ בתשלום מראש. 

תוכנית ליווי עסקי למטפלים ביחד כל הדרך

 

 

הבמה זה מקום מופלא כדי לקדם את הקליניקה. מטפלים שמעבירים הרצאות מצליחים למנף את עצמם ולהיחשף מבחינה מקצועית מול קהל נכון ומדויק. באמצעות העברת ידע ותוכן מעניין, הם בונים לעצמם מוניטין והופכים למומחים בתחומם, מה שכמובן מגדיל את מספר הלקוחות, את הקליניקה ואת חשבון הבנק.

הרצאות הן ללא ספק מפתח לקידום עסקי עצם היותן פלטפורמה שיווקית מצוינת. וזה גם כל כך כיף, ממלא ומשמעותי לחלוק בידע ובסיפורים אישיים.

 

החדשות הטובות הן שכל אחד יכול לבנות הרצאה סוחפת ומעניינת וללמוד איך להעביר אותה בצורה קולחת שתגרום לקהל להכיר, להתחבר ולהתאהב בכם מה שיוביל אותם לרכוש מכם טיפולים ומוצרים (ככה זה עובד. מה לעשות).

אז אם יש לכם את התשוקה להעביר הרצאות, אל תוותרו. גם ככה הקול הפנימי ינדנד לכם עד שלא תעשו את זה. אז חבל. כמי שיש לה שנים רבות של ניסיון מול קהל רחב ומגוון, אני יכולה   לעזור לכם לבנות הרצאה מעניינת ולהעמיד אותה על הבמה.

אז מה אני מציעה?

המודל שלי הוא כזה שאנחנו נפגשים ל- 4 פגישות מרגשות, ממוקדות ומלאות בעשייה.

קצת על תהליך העבודה

 • נחליט על נושא להרצאה ייחודית עם מסר ממוקד, קולע וכמובן גם ייחודי שירתק את הקהל.

 • נתכנן את המבנה ונארוז את התוכן בצורה מדויקת, נשלב סיפורים, הומור ואולי גם הפעלות כדי שיגבירו ויעצימו את החוויה של הקהל.

 • נעבוד ונתאמן גם על העמידה מול קהל, הפרזנטציה, הביטחון העצמי, וכלים להתגברות על מצבים שונים בזמן ההרצאה .

 • ולבסוף, כמובן נדבר על איך למכור ולהפיץ את ההרצאה כולל הכנה של חומר פרסומי.

מי מה וכמה? 

הפגישות מתקיימות בתל אביב | כל פגישה עד 90 דקות | מחיר - 450 ש"ח כולל מע"מ 

ליווי אישי בבניית הרצאות למטפלים עולים על הבמה

ליווי אישי בבניית הרצאות למטפלים עולים על הבמה