פגישות ייעוץ אישי 1:1 למטפלים

הופכים את הקליניקה לסיפור הצלחה, ביחד

האם אתם מרגישים שהגיע הזמן לצאת לדרך? סיימתם ללמוד. התעודות ביד ואתם מוכנים לעבור לשלב הבא - ממטפלים לבעלי עסק עצמאי בטיפול. יש לכם חלום לעסוק ולהתפרנס ממה שאתם כל כך אוהבים לעשות וכמובן לעזור לכמה שיותר אנשים. 

אבל רגע.

מאיפה מתחילים? מה בדיוק צריך לעשות? איך יגיעו אלי? מה כותבים? בכמה מתמחרים? לעשות פלאייר או אולי כרטיס ביקור? ומה אם זה לא יצליח? ואיי ואיי, כמה שאלות. כמה בלבול.

בררר...

איך אני יכולה לעזור?

פגישות ליווי 1:1 איתי עושות סדר בבלגן, במחשבות, מקדמות את העשייה היומיומית ואת הפעולות השיווקיות. הן חוסכות זמן ולא פחות חשוב מקצרות את הדרך להצלחה. 

ביחד נצלול עמוק ונברר, נמקד, נדייק, נקבל החלטות ונתחיל לפעול ולעשות. אלמד ואצייד אתכם בכלים ושיטות (...פשוטות, אל דאגה) איך למשוך אליכם את המטופלים האיכותיים,  איך להגדיל את הקליניקה בדרך נוחה, טבעית ומהנה.

אבל, מה שמיוחד בפגישות איתי זה שאנחנו לא רק מדברים ממעוף הציפור על מה צריך לעשות. אנחנו גם נוחתים על הקרקע, מפשילים שרוולים ועושים את התכל'ס ב-י-ח-ד.

מה קורה בפגישות שלנו?

ראשית, נשרטט מפת דרכים ברורה. נפצח את הייחוד והבידול כדי שהתשובה לשאלה  "למה שיביאו דווקא אלי?" תהיה מדויקת ומושכת. כשזה יהיה ברור, נחליט מה ולמי מוכרים, איך משווקים, איפה מפרסמים, למי פונים, איך מציגים, איך מתמחרים.


אנחנו מהר מאד נהפוך לצמד-חמד שכזה.  נשב וננסח פוסטים ביחד, נכתוב את ההצגה העצמית, נכין את סל המוצרים והשירותים, נקבע מחירים ומבצעים, נכין פרסומים, נבנה שיתופי פעולה ואם צריך גם נתרגל שיחות מכירה. כל מה שאתם צריכים נעשה ביחד כדי שאחר כך כבר תדעו ותעשו לבד. 

במידה ובמהלך הדרך פתאום תהססו, תפחדו או שתעצרו, אני אהיה שם לצידכם לתמוך, לייעץ ולמצוא את הפתרון כדי שתוכלו להמשיך ולהתקדם הלאה.

אז, אם אתם מטפלים נחושים ומלאי תשוקה להפוך את הידע והכישרון שלכם לקליניקה מצליחה ומשגשגת,  אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כדי שנצא לדרך (שהיא תמיד גם מרתקת) כדי להפוך את הקליניקה לסיפור הצלחה, ב-י-ח-ד. 

קצת עלי:  איריס אסיה M.A

אני מלווה ומכשירה מטפלים להצלחה עסקית. מרצה קבועה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה בקורסים ליציאה לדרך, הצלחה עסקית ושיווק למטפלים. אני מעבירה הרצאות עסקיות למטפלים במכון וינגייט, מט"י ובמסגרות נוספות ברחבי הארץ.

בעלת 20 שנות ניסיון בתפקידי שיווק וניהול בחברות גדולות. תואר M.A במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. 

יזמית, בעלת עסק עצמאי, מנחת קבוצות ומקדמת בריאות.   

חיה ונושמת את עולם הטיפול דרך מאות המטפלים שאני מכשירה ומלווה באהבה גדולה.

 הפרטים החשובים
 
איפה
 הפגישות מתקיימות ברח' הארבעה 19, תל אביב. אבל, אם מכל סיבה לא נוח לכם, נמצא פתרון אחר.  
כמה
כל פגישה עד 90 ד' (כדי שיהיה זמן לעבוד)
מחיר: 400 ש"ח כולל מע"מ
לפרטים נוספים  0507770310
או שמלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
כן! אני רוצה לקבוע איתך פגישה. לפרטים נוספים, אנא מלאו את פרטיכם 

מה מטפלים מספרים

דליה קמחי, מאמנת אישית

הגעתי היום לסדנה "למלא את היומן" בהנחייתה של איריס , למטפלים ומתאמנים מטעם מט"י נתניה. הגעתי ונפעמתי מהמקצועיות וההתלהבות שבה הוצגו החומרים הכה ממוקדים ומקצועיים ומלאי עניין -התוצאה היא שהיה יום מרתק וקיבלתי צידה לדרך מעל ומעבר לציפיות שלי והניסיון שלי הרב בסדנאות וכנסים למיניהם. תודה לאיריס המרתקת ולמט"י שאפו על המקצועיות

בואו נדבר כבר...

  • White Facebook Icon

איריס אסיה | ייעוץ עסקי למטפלים | 0507770310 | iris@irisasia.co.il

© 2019 by IRIS ASIA