• איריס אסיה

איך יוצאים לדרך ומקימים קליניקה פרטית? ייעוץ עסקי ושיווקי למטפלים

עודכן: 20 בינו׳


האם אתם מרגישים שהגיע הזמן לצאת לדרך ולהקים קליניקה? סיימתם ללמוד. התעודות ביד. נגמרו התירוצים. עכשיו צריך לעבור לשלב הבא - ממטפלים לבעלי קליניקה עצמאית. יש לכם חלום לעזור להרבה אנשים ולהתפרנס ממה שאתם כל כך אוהבים לעשות.

אבל רגע...

מאיפה מתחילים? מה בדיוק צריך לעשות? איך יגיעו אלי? למה שיגיעו אלי? איך מפרסמים? מה כותבים? בכמה מתמחרים? לעשות פלאייר או שאולי כרטיס ביקור? ומה אם אני שונאת לשווק ולמכור? ומה אם זה לא יצליח? ומה אם אני לא מספיק טובה? ואיי ואיי, כמה שאלות. כמה בלבול. בררר...

בדיוק בשביל זה אני כאן.

בין אם רק סיימתם ללמוד ואפילו לא הספקתם עדיין למסגר את התעודה, או שאתם בשלבי ההקמה של הקליניקה ואין לכם מושג איך ומה או שאולי אפילו יש לכם כבר קליניקה פעילה אבל אתם מרגישים קצת תקועים, אני יכולה לעזור. האמת, שזה לא ממש משנה באיזה שלב אתם, כי בכל דרך אנחנו תמיד מגיעים לצמתים. יש לנו שאלות, התלבטויות, חששות וקשיים שחשוב לשתף עם מישהו שיש לו זווית ראייה מקצועית שיעזור לנו לקחת את ההחלטות הנכונות שיאפשרו להמשך ההתקדמות.

אז אם אתם מטפלים מלאי תשוקה ונחושים להגשים את החלום שלכם להיות מטפלים מוכרים ומבוקשים, אני מזמינה אתכם לקבוע איתי פגישה. אני מציעה ליווי וייעוץ אסטרטגי ושיווקי למטפלים ומאמנים שרוצים להפוך את הידע המקצועי והכישורים שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה. שיטת הייעוץ ממוקדת, מדויקת וקצרת מועד שמשיגה תוצאות איכותיות לאורך זמן.

​​

בנוסף, במהלך הפגישות שלנו יקרה לכם משהו קסום.

תתמלאו בתשוקה בוערת להתחיל לפעול. תפתחו חשיבה מנצחת. תיפרדו מכל מיני פחדים משתקים. תשחררו את המעצורים. תקבלו ביטחון ותיהנו מהאמונה שיש לכם אין סוף של הזדמנויות לפרוץ החוצה ולהצליח. וכן! זה לגמרי אפשרי.


איך אני יכולה לעזור?

פגישות ליווי עסקי ושיווקי 1:1 איתי עושות סדר בבלגן, במחשבות, מקדמות את העשייה היומיומית ואת הפעולות השיווקיות. הן חוסכות זמן ולא פחות חשוב מקצרות את הדרך להצלחה. זה לא ממש משנה באיזה שלב אתם, כי בכל דרך אנחנו תמיד מגיעים לצמתים. יש לנו שאלות, התלבטויות, חששות וקשיים שחשוב לשתף עם מישהו שיש לו זווית ראייה מקצועית שיעזור לנו לקחת את ההחלטות הנכונות שיאפשרו להמשך ההתקדמות. ​ ביחד נצלול עמוק ונברר, נמקד, נדייק, נקבל החלטות ונתחיל להוציא את החלום העסקי לפעולה, שלב אחרי שלב, עד להקמת הקליניקה המושלמת עבורכם. אני אהיה שם כדי לעזור, לעודד, לחזק ולתמוך עם כל הניסיון והאנרגיות שלי. הכל בקצב האישי והנכון. אלמד ואצייד אתכם בכלים ושיטות (...פשוטות, אל דאגה) איך למשוך אליכם את המטופלים האיכותיים, איך להגדיל את הקליניקה בדרך נוחה, טבעית ומהנה. ​ אבל, מה שמיוחד בפגישות איתי זה שאנחנו לא רק מדברים ממעוף הציפור על מה צריך לעשות. אנחנו גם נוחתים על הקרקע, מפשילים שרוולים ועושים את התכל'ס ב-י-ח-ד.


קצת עלי - איריס אסיה

אני יועצת עסקית למטפלים ומאמנים. אני מלווה ומכשירה מטפלים כדי לעזור להם להפוך את הידע המקצועי והכישורים להצלחה עסקית. החל מ- 2014, אני מרצה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה בקורסים - יציאה לדרך והקמת קליניקה וקורס הנחיית קבוצות למטפלים. בנוסף, אני גם מעבירה הרצאות עסקיות למטפלים במכון וינגייט, מט"י ובמסגרות נוספות ברחבי הארץ.

במשך 20 שנה מילאתי תפקידי ניהול ושיווק בחברות גדולות. אני בעלת תואר M.A במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב.

יזמית, מרצה, בעלת עסק עצמאי, מנחת קבוצות.

בזכות השילוב בין הכשרה אקדמית ייחודית, ניסיון האישי ומוצלח בהקמת העסק שלי, היכרות מעמיקה עם עולם המטפלים וכישורי החשיבה היצירתית שלי, אני מצליחה בראש ובראשונה לעזור למטפלים למצוא את הייחוד והבידול שמאפשר לבלוט בשוק צפוף. אני מביאה איתי חשיבה חדשה, יצירתית, אנרגטית ומותאמת אישית, לשיווק ולאסטרטגיה של הקליניקה. אני עוזרת למטפלים לעמוד מול אתגרים ומכשולים, להבין ולפתור בעיות, ולעזור להם לחשוף לעולם את כוחות הריפוי והטיפול שלהם, לגדול ולשגשג.

אפשר להגיד שאני חיה ונושמת את עולם הטיפול דרך המטפלים הרבים שאני מכשירה ומלווה באהבה ובהתרגשות עצומה.

מה קורה תכלס בפגישות שלנו? ראשית, נשרטט מפת דרכים ברורה. נבין מה יש לנו היום ולאן אנחנו רוצים להגיע. נפצח את הייחוד והבידול כדי שהתשובה לשאלה "למה שיביאו דווקא אלי?" תהיה מדויקת ומושכת. כשזה יהיה ברור, נחליט מי קהל היעד, מה בדיוק מוכרים, איך מתמחרים, איך משווקים, איפה מפרסמים, למי פונים, איך מציגים ואיך נראים. אנחנו מהר מאד נהפוך לצמד-חמד שכזה. נשב וננסח טקסטים ביחד, נכתוב את ההצגה העצמית, נכין את סל המוצרים והשירותים, נקבע מחירים ומבצעים, נכין פרסומים, נבנה שיתופי פעולה ואם צריך גם נתרגל שיחות מכירה. כל מה שאתם צריכים נעשה ביחד כדי שאחר כך כבר תדעו ותעשו לבד. במידה ובמהלך הדרך פתאום תהססו, תפחדו או שתעצרו, אני אהיה שם לצידכם לתמוך, לייעץ ולמצוא את הפתרון כדי שתוכלו להמשיך ולהתקדם הלאה.


לאיזה מטפלים הייעוץ העסקי מתאים?

למטפלים נחושים שרוצים להגשים את החלום ולהפוך את השליחות שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה.

למטפלים חדשים שמעוניינים להקים קליניקה או לכאלה עם קליניקה פעילה שרוצים להגדיל את מספר המטופלים.

  • למטפלים עם ראש פתוח שלא מפחדים לצאת מאזור הנוחות ולנסות דברים חדשים מתוך סקרנות וידיעה שרק כשעושים ופועלים, מתקדמים.

  • ​למטפלים שמבינים שהם בעלי עסק לכל דבר וככאלה הם חייבים לשים את עצמם בחזית ולעסוק בפעולות שיווקיות שוטפות.​

  • למטפלים שמרגישים מבולבלים וגם קצת בודדים וזקוקים ל"שותפה" (אני ) זמנית שתתן רוח גבית, תתמוך, תעודד ותעשה גם פווווו בגב כשצריך. מה נעשה ביחד? ​קודם כל נעשה שיחה טלפונית מקדימה ונחליט מראש אם ועל מה אנחנו מתמקדים בפגישה. ככה נגיע מוכנים ונוכל לצלול ישר לתוך העניינים. בחירת אסטרטגיה שיווקית איך להתבדל ולפעול מעל התחרות בשוק. איפיון קהל היעד, בנייה של מכלול השירותים והמוצרים, סל המוצרים ותמחור. יציאה לדרך איך מתחילים, איך פורצים החוצה, איך מושכים את המטופלים הראשונים, איזה חומרי פרסום צריך, איך מציגים את עצמי . ניהול הקליניקה עזרה בכל מה שקשור לניהול זמן. בניית תוכנית עבודה, מטרות, לוח זמנים וקבלת החלטות חשובות כמו מה עושים כבר ממחר בבוקר. פרסום ושיווק להגדיר את ערוצי השיווק, בין אם ברשת ובין אם לא ולבחור את המתאימים. ומה תכל'ס צריך לעשות כדי להגדיל את ולמלא את הקליניקה. יש כל כך הרבה מה לעשות. כתיבה שיווקית איך כותבים חומרים שיווקיים - פוסטים מעניינים, אודות, הצגה עצמית בדרך מרתקת שתסקרן את הצד השני חשיבה עסקית מנצחת חיזוק הביטחון העצמי, מוטיבציה להצלחה, מסוגלות עצמית כדי לעוף רחוק וגבוה. ​ ​ הפגישות איתי מעשיות, מעשירות, מלאות ברעיונות וטיפים פרקטיים שיהפכו את הדרך שלכם לקלה וקצרה יותר ואולי והכי חשוב למהנה ומרגשת ברמות. הפרטים החשוביםאיפה הפגישות מתקיימות בתל אביב. אבל, אם מכל סיבה לא נוח לכם, אפשר להיפגש גם ב-zoom. כמה עולה פגישה 75 דק' - 450 ש"ח כולל מע"מ. כמה פגישות התהליכים איתי קצרים וממוקדים. להקמת קליניקה חדשה, כ- 4-5 פגישות. אפשר כמובן גם להגיע לפגישה חד פעמית. ​מתי (עכשיו! כי חבל על הזמן) לקביעת פגישה 0507770310 או שמלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם - https://www.irisasia.co.il/successmetaplim

164 צפיות0 תגובות