• איריס אסיה

איך לנצל את ארוחת החג לשיווק הקליניקה?

רגע לפני כל ארוחות החג והאירועים המשפחתיים הארוכים וגם ה- ״קצת״ מייגעים , הנה טיפ קטן אבל גדול איך כל אחד יכול לקדם את הקליניקה, הסדנא והטיפולים שלו בזמן אכילת הגפילטעפיש והרגל הקרושה.


אני בטוחה שתסכימו איתי שהמשפחה שלכם רוצה שתצליחו, שהאנשים הקרובים אליכם באמת רוצים לעזור לכם.


אבל, כמה מהם באמת יודעים מה אתם עושים? או במי אתם מטפלים? במה אתם מטפלים? איזה בעיה אתם פותרים? למי אתם עוזרים? מממ... סביר להניח שלא ממש.


כלומר, הם יודעים שאתם רפלקסולוגיים או נטורופתיים (אבל רובם בכלל לא מבין מה זה הדבר הזה...), או שסיימתם עכשיו ללמוד, שפתחתם קליניקה או סדנא אבל כאן זה נגמר, וחבל. פספוס גדול.


אז מה עושים? בארוחות החג או בביקור אצל דודה חנה במקום לפתוח בשיחה על מספר המאומתים בקורונה היום, או על החוגים של הילדים או על המצב הכלכלי במשק מה דעתכם לספר על הקליניקה שלכם. כלומר, יוזמים שיחה מעניינת שקשורה לעסק שלכם.


מספרים ומעדכנים בהתלהבות למי אנחנו עוזרים תוך התמקדות בבעיה שהטיפול פותר. הכי טוב לספר סיפור הצלחה מהקליניקה, איך עזרתם למטופל להיפתר מבעיות שינה או איך מטופלת אחרת מתמודדת עם הדיכאון שלה עם שינוי תזונתי. תזכרו שכולם מתים על סיפורים מהקליניקה.


ואחרי זה, מבקשים! מבקשים מקרוב המשפחה להפנות אלינו אנשים כדי שנוכל לעזור גם להם.


הרבה פעמים אנחנו מחפשים מטופלים רחוק, משקיעים המון כסף וזמן כשבעצם יש לנו ממש מתחת לאף אנשים קרובים וטובים שרק מחכים לעזור לנו. תופתעו לגלות כמה מטופלים יכולים להגיע אליכם רק דרך הפניות של המשפחה.


והכי חשוב, לא לשכוח לשים בכיס כרטיסי ביקור:)


חג שמח מטפלים יקרים

שלכם,

איריס


17 צפיות0 תגובות