• איריס אסיה

בואו נהמם את המטופלים שלנו!

תגידו. נכון שהייתם רוצים להמם את המטופלים שלכם, לגרום להם לצאת בהתלהבות מהקליניקה ולרוץ לספר לחבר'ה "ואוו, אתם לא מאמינים..."

זה מה שנקרא בשיווק "אפקט הוואו", אותה פעולה כל כך יוצאת דופן ומפתיעה עבור הלקוח שתגרום לו לומר רק מילה אחת ויחידה והיא… "וואו". זה מה שהופך את המטופלים שלנו משבעי רצון לכאלה שעפים עלינו ושמעצם ההתלהבות שלהם מביאים לנו עוד ועוד לקוחות.

כשהלקוח מקבל מאתנו משהו שהוא לא מצפה לו, משהו שהוא מעבר לטיפול שלנו, הוא כל כך מופתע ומאושר שעשינו עבורו מעל ומעבר שהוא לא רק חוזר לעוד ועוד טיפולים אלא מביא גם לקוחות חדשים. הוא הופך להיות שגריר שמרצונו עוזר לנו לגייס לקוחות חדשים.

אני תמיד מספרת בהרצאות על הפיזיוטרפיסטית המדהימה שלי שכששמעה שאני מתאמנת בחדר כושר בשכונה, הציעה שכדאי שתגיע לאימון יחד איתי כדי לוודא שאני עושה את התרגילים כמו שצריך. ב- ואוו הזה היא קנתה אותי לכל החיים שכן בהחלט לא מצופה ממנה לעזוב את הסטודיו העמוס שלה ולנסוע לאזור שלי. ואוו! ומאז, אני לא מפסיקה לדבר עליה בכל מקום, שלא נדבר על כמה המלצות היא קיבלה ממני.

ויש לי גם מטפל ברפואה סינית אותו בחיים לא אעזוב. אני מגיעה אליו באדיקות פעם בחודש אבל יודעת שאם במהלך החודש לא ארגיש טוב, ייתפס לי שם או יכאב לי פה אני יכולה בכל שעה להגיע אליו לקליניקה, לדפוק בדלת ולקבל טיפול sos במקום וללא תשלום. איזה ואוו, נכון?

ומה עם הדיאטנית שאחרי מספר פגישות בקליניקה מציעה להתלוות לקניות בסופר יחד עם הלקוחה כדי לעזור להלבחור נכון. בהחלט "ואוו" כי רוב הדיאטניות הרי עושות את זה.

אני מזמינה אתכם ליצור את "הואוו" אצל הלקוחות שלהם. תפתיעו אותם והם יהיו שלכם לתמיד. צריכים עזרה? אני פה בשבילכם - פגישות אישי ליווי ממוקד וקצר - הצלחה עסקית למטפלים.


14 צפיות0 תגובות