• איריס אסיה

האם אתם רוצים קליניקה מלאה? צאו לעשות סיבוב, בחוץ!

עודכן: 9 בינו׳ 2021

בימים אלו אני עובדת חזק על הרצאה חדשה למטפלים בנושא כתיבה שיווקית שאעביר בנובמבר (פרטים בהמשך). בקיצר, ההרצאה עוסקת בין היתר בחסמים שלנו לכתיבה ואיך לפתור את הכאב הנוראי הזה של "בא לי לכתוב! אני צריך לכתוב אבל אין לי על מה". אוץ'! זה כואב.

אחד הפתרונות היעילים זה לקבל השראה ורעיונות לפוסטים מתמונות. לעשות חיפוש בגוגל על מילה כלשהי ולהיכנס ללשונית "תמונות". ניתן כמובן, גם להיכנס לפינטרסט. זה מגרה את המוח, נותן רעיונות ומייצר פוסטים חבל"ז. תנסו את זה.

אז למה אני מספרת לכם את כל זה. כי התמונה הזאת שנתקלתי בה ממש לפני מספר רגעים מעוררת בי את הרצון העז לכתוב לכם פוסט על איך להשיג מטופלים ומהר. אז אני מתחילה.

מטפלים שרוצים לשווק ולמשוך אליהם מטופלים במהירות צריכים להפסיק להתחבא מאחורי המסך, צריכים לעזוב את המקלדת ולהבין שבחוץ קורה הקסם (לפחות בתחילת הדרך). תתלבשו יפה, שימו קצת אודם, כרטיסי ביקור בכיס ו... צאו החוצה לעולם האמיתי. שם זורחת השמש.

מה זה אומר? עזבו קצת את האון ליין (למרות שכבודו במקומו מונח) וצאו קצת לאוף ליין. אני זוכרת את עצמי בתחילת הדרך מגיעה לבית הספר כדי לאסוף את הבת שלי קצת לפני הזמן כדי לקשקש עם האמהות על מה שאני עושה. הייתי גם מהקבועות בגן השעשועים בשכונה, יושבת כמעט כל אחר הצהריים על הספסל עם הבמבה והביסלי כדי להכיר עוד אמהות ושכנים. וככה גם בחדר כושר, במספרה ובקפה בשכונה. אתם לא מאמינים כמה קפה הפוך שתיתי באותה תקופה...😉

כל אחד יכול לאמץ לעצמו הרגל קבוע - לצאת החוצה, לעשות סיבוב בשכונה כדי להפיץ ולספר על עצמנו, על הטיפולים שלנו, על הקליניקה. דברו עם השכנים וגם עם הדודים. תצטרפו לקבוצת נטוורקינג ותתחילו להכיר בעלי עסקים נוספים. יש לכם ספר? קוסמטיקאית? אז גם אותם חשוב לעדכן מה אתם עושים, למי את עוזרים ובאיזה בעיות. תיזמו שיחות, ספרו על סיפורי הצלחה שיש לכם, תבקשו הפניות, תעשו שיתופי פעולה, תזמינו לטעימות. ואוו! יש באמת כל כך הרבה מה לעשות שם בחוץ. בעולם האמיתי. תפתחו חלון. בעצם, עדיף דלת. צאו החוצה ותעברו קצת מהאון ליין לאוף ליין. יצאתי לסיבוב. נתראה:)54 צפיות0 תגובות