• איריס אסיה

למה יש מטפלים שמצליחים לעוף גבוה ואחרים מדשדשים? | שיווק למטפלים

מטפלים יקרים שלום רב,


חשבתם למה יש מטפלים שעפים גבוה, מצליחים למלא את הקליניקה ולהתפרנס בכבוד ולעומתם יש מטפלים שמדשדשים עד שהרבה פעמים הם מתייאשים ומוותרים?

השאלה הזאת מעסיקה אותי כל הזמן. מה שגיליתי זה שהרבה פעמים הסיבה לכך לא בהכרח קשורה למקצועיות שלהם. נהפוכו. רובם מטפלים מוכשרים, בעלי ידע נרחב ורצון עז לטפל ולעזור לאנשים. אבל (וכאן מגיע אבל גדול) כל זה לא ממש מספיק כשמדברים על הצלחה עסקית.


מסתבר שבבסיס, מה שמבדל את המצליחנים מהאחרים הוא שהם פשוט כל הזמן בתנועה. הם פועלים. הם בעשייה. הם קמים בבוקר, כל בוקר ועובדים קשה בנחישות, בחריצות ובהתמדה יוצאת מן הכלל. כשהם נתקלים באיזה קיר, הם מחפשים דלת או חלון אבל הם לא עוצרים.

אפשר להגיד שהם לא נחים לרגע.


גם הצייר הנרי מאטיס חשב ככה כשאמר שמה שדרוש להצלחה הוא 10% כישרון וכל השאר עבודה ומעשים.

לא מזמן סיפרה לי מטפלת שלמרות שהיא יודעת שהיא מטפלת הרבה יותר טובה ומקצועית מכמה חברות שלמדו איתה רפלקסולוגיה, הן לדבריה, הרבה יותר מצליחות ממנה. כשחקרנו את הסוגייה וניסינו להבין איך זה קרה, ראינו שבעוד שהיא רק מדברת, חולמת ומתכננת (ותכל'ס לא עושה כלום) הן כבר מזמן יצאו לדרך. הן סימנו מטרות, קיבלו החלטות, התחייבו ולקחו אחריות להצלחה שלהן. הן הקריבו והשקיעו משאבים, זמן וגם כסף. אז מה הפלא שהקליניקה שלהן בתנופה?


העניין הוא שלא תמיד אפשר לעשות את זה לבד.

לפעמים אנחנו צריכים מישהו שיעזור לנו להתגבר על הפחדים והחששות, לעשות סדר בבאלגן, לקבל איתנו החלטות וכמובן ללוות אותנו בקפיצה למים חמימים ונעימים. מישהו שיידייק יחד איתנו את המטרות, יעזור לנו למצוא את הייחוד שלנו כמטפלים, יאתר את קהל היעד שלנו וילווה אותנו בפעולות השיווק הנדרשות. מישהו שגם יחזק אותנו, ייתן לנו אומץ וידאג שאנחנו על המסלול.


תזכרו. אף אחד לא יעשה את זה במקומכם.

אבל,  אפשר לחפש מישהו שיעשה את זה יחד אתכם.

מישהו שיעזור, יתמוך, ייעודד וילווה אתכם בדרך להגשמת החלום.


כאן בדיוק אני נכנסת לתמונה.

איך אני יכולה לעזור?

אם אתם מטפלים נחושים ומלאי תשוקה להפוך את הכישורים והידע המקצועי שלכם לקליניקה מצליחה ומשגשגת שתמלא אתכם בסיפוק וגאווה, אני מזמינה אתכם לצאת איתי לדרך - ליווי אישי 1:1 עושה פלאים להצלחה העסקית.39 צפיות0 תגובות