• איריס אסיה

למה לא כדאי להוריד את הלקוחות מהאש לפני הזמן? ייעוץ עסקי למטפלים

"אני עוקבת אחריך כבר הרבה זמן." זה מה שסיפרה לי מטפלת שהתקשרה אלי הבוקר לקבוע פגישה. השיחה היתה קצרה. היא ידעה בדיוק מה היא רוצה ממני. בלי התלבטות. בלי התקשקשויות. התקשרה וקבעה ישר ולעניין. איזה כיף.

ולמה אני מספרת לכם את זה. כי הרבה פעמים נדמה לנו שהפרסום שלנו לא עובד, שהפוסטים לא מעניינים אף אחד, אין תגובות. אין לייקים. סתם בזבוז זמן שלא מביא עבודה. אין טעם להמשיך.

אבל האמת היא שמי שאומר את כל זה, הם מטפלים חסרי הסבלנות שמורידים את התבשיל מהאש הרבה לפני שהוא מוכן. תחשבו על זה רגע. הלקוחות שלנו הם בדיוק כמו גולש או חמין. הם צריכים את הזמן להתבשל. לאט לאט. על אש נמוכה. לוקח להם זמן להיות מוכנים. בזמן שהם מתבשלים, הם יושבים בצד בשקט וקוראים אותנו, לומדים להכיר, מתחברים ולאט לאט גם מפתחים רגשות כלפינו. הם מתחממים לאט לאט עד שהם מבושלים ואז יום אחד, ככה פתאום, כשהם מוכנים או כשיש להם בעיה, הם מרימים טלפון וקובעים. הם כבר מכירים אתכם ולא צריכים שתיכנסו איתם לתהליך של שכנוע, מכירה או משא ומתן. הם פשוט רוצים! ודעו לכם שהלקוחות המבושלים האלה גם מאד מאד טעימים 🙂אז אם פתחתם קליניקה וגם דף עסקי בפייסבוק, תכתבו באופן עקבי וקבוע מבלי לצפות לתוצאות כספיות בחודשים הקרובים. אל תפסיקו לכתוב ולפרסם. אל תורידו את הידיים מהמקלדת. תעשו את זה כל הזמן בעקביות, בהתמדה ונחישות בלי לעצור ולחשוב יותר מדי אם זה עובד או לא עובד. הלקוחות שם. רואים אתכם ומתחממים. אז אל תורידו אותם מהאש לפני הזמן. יש הרבה ״טעם״ להמשיך. יום נפלא לכולכם

38 צפיות0 תגובות