• איריס אסיה

מה מחיר הטיפול? "בפרטי" | מדברים על המחיר!

Updated: Aug 6, 2020

שמתי לב שכל פעם שאני מדברת עם המטפלים שאני מלווה על תמחור הטיפולים שלהם או תכל'ס כמה כסף עולה אצלם טיפול, הם מתכווצים. עושים איזה אנחה של "אוי אוי הנה הגיע הרגע הנוראי".


אין לי בעיה שיתכווצו מולי. זה בסדר גמור, אבל לא צריך את כל הדרמה הזאת מול הלקוחות שלנו. לא מדובר כאן על הכרזה שתפיל את שווקי כלכלת העולם, נכון? כולה מחיר של טיפול.

אני רוצה שכששואלים אתכם מה המחיר של טיפול, אתם תגידו את זה באותו ביטחון ואנרגיה כמו התשובה לשאלה "איפה הקליניקה?".

זה כולה מחיר, לא יותר מזה.


ראשית, אני מאד ממליצה לתרגל להגיד את המחיר שלכם כמה פעמים מול המראה. להתיידד איתו עד שתרגישו נוח.

ואז, בשיחה עם הלקוח הפוטנציאלי, כמגיעים לדבר על המחיר, אין צורך להכריז ב-תדדאם "בוא נדבר עכשיו על המחיר", או "עכשיו כדאי שנדבר על המחיר". אין פה הקדמה. זה כולה מחיר (זוכרים).

באותה נשימה וטון של שאר הפרטים הטכניים, אומרים את המחיר לטיפול, ואז (הכי חשוב) לא שותקים כדי לבדוק את התגובה של הצד השני. פשוט ממשיכים לדבר.

יש לנו נטייה להפיל את "הפצצה" ואז להמתין לתגובה של הצד השני. ביג מיסטייק. תגידו את המחיר ואל תיצרו דממה בשיחה. תמשיכו את המשפט ברצף עם פרטים נוספים כמו שעות, מיקום וכו'.

תזכרו, המחיר של הטיפול שלכם הוא אישיו רק אצלכם בראש. אצל הלקוח זו עוד פיסת מידע טכני.


בנוסף, כשאתם כותבים בפייסבוק על הקליניקה או הטיפולים שלכם ומישהו שואל אתכם בתגובות על המחיר, מאד לא מומלץ לכתוב "בפרטי". המחיר זה לא סוד כמוס ומלוכלך שצריך לדבר עליו בשושו. בכלל, שימו את המחיר שלכם בכל פוסט רלוונטי, בעמוד העסקי וכמובן באתר בצורה גלויה ושקופה. זה לא רק יפתור לכם את בעיית "הלא נעים לי", זה גם יקפיץ לכם את המכירות. באמת.


אז כמה עולה טיפול אצלכם?


בואו נדבר כבר...

  • White Facebook Icon

איריס אסיה | ייעוץ עסקי למטפלים | 0507770310 | iris@irisasia.co.il

© 2019 by IRIS ASIA