• איריס אסיה

מה אתם עונים כששואלים אתכם "מה את\ה עושה? שיווק למטפלים

אני מניחה ששאלו אתכם לא פעם "מה את/ה עושה?" ומה עניתם?

לפני כמה ימים התקשרה אלי מטפלת כדי לקבל ממני פרטים על פגישות ייעוץ. כששאלתי אותה, "אז מה בדיוק את עושה? במי את מטפלת?" זה מה שהיא אמרה לי. " פתחתי קליניקה ואני ?%#$@$&()!@#?$%.^#$*)@$@!~^&*. מה אגיד לכם, לא הבנתי מילה ממה שאמרה. לא מה היא עושה, לא איך היא עוזרת וגם לא במי. לא הבנתי כלום. כלום. כלום!

אז בבקשה מטפלים יקרים, אל תדברו סינית! ואל תדברו נטורופתית ! ואל תדברו רפלקסולוגית ! אנחנו לא מבינים את כל המילים המסובכות האלה. ואם אנחנו לא מבינים מה אתם עושים או מה אתם מציעים, אין מצב שנקנה מכם או נמליץ עליכם.

אגלה לכם גם סוד. זה לא ממש מעניין אותנו באיזה שיטה אתם עובדים או כל תורת הטיפול שלכם. אנחנו קודם כל רוצים לדעת ולהבין איך אתם יכולים לעזור לנו. אם אחרי זה נרצה מידע נוסף, פשוט נשאל שאלות. אז בבקשה ספרי לנו במילים פשוטות מה יוצא לנו מזה. בדרך כל כך ברורה, כך שילד בן 10 יבין בדיוק מה אתם עושים.

אז הנה הנוסחא הפשוטה להצגה עצמית מנצחת: אני עוזר/עובד/מספק/ מטפל ב...(קהל היעד) להשיג/לשפר (הבעיה שאתם פותרים) באמצעות (איך אתם פותרים את הבעיה).

והנה כמה דוגמאות: אני עוזרת לנשים אחרי לידה להתמודד עם דיכאון באמצעות צמחי מרפא אני מטפלת בילדים עם בעיות עיכול באמצעות דיקור סיני פשוט וברור, נכון?

אני, למשל, עוזרת למטפלים נחושים ומלאי תשוקה להפוך את הידע והכישרון שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה באמצעות פגישות אישיות והדרכות.

והתמונה? ככה אני נראית כשאני לא מבינה מה אתם עושים 🙂


96 צפיות0 תגובות