מרגישים פצצה? הסוד להצלחה למטפלים

תגידו, איך אתם מרגישים? יצא לי לראות את הסרט "מרגישה פצצה" עם איימי שומר. הסרט לא משהו בכלל אבל ישבתי מחוייכת ומרוצה כי זה בדיוק מה שאני מעבירה למטפלים. Attitude is everything!

מסופר על בחורה צעירה חסרת ביטחון שעובדת בעבודה אפלה בחברת קוסמטיקה גדולה במנהטן. לא ממש הולך לה בחיים. היא אובססיבית למראה חיצוני, ובעיקר למשקלה, וחלומה הגדול הוא להיות מושכת כמו הדוגמניות שהיא רואה במקום העבודה.

יום אחד באמצע שיעור ספינינג, היא נופלת ומקבלת מכה חזקה בראש. מאותו רגע, רנה משתכנעת שגופה ופניה השתנו מן הקצה אל הקצה, והיא נהפכה לאשה היפה בעולם. היא מביטה במראה ורואה מישהי אחרת. הכי יפה בעולם. הכל אצלה בראש שכן כל הסובבים אותה לא רואים בה שינוי.

עכשיו היא יוצאת לעולם עם ביטחון עצמי בשמיים, ובעזרתו כובשת פסגות מקצועיות ורומנטיות. היא שמה לעצמה מטרה להיהפך לפקידת הקבלה של מקום עבודתה, תפקיד השמור לדוגמניות, ומצליחה. היא גם מרשימה את הבוסית ומתקדמת בעבודה.

במקביל, היא מתחילה לצאת עם איזה חתיך אחרי שטעתה וחשבה שהתחיל איתה בגלל הלוק החדש שלה. ותבינו, ששום דבר לא השתנה חוץ ממה שהיא חושבת על עצמה. יש לה חשיבה מנצחת.

אז אני מאחלת לנו שנקבל מכה כזאת בראש. מכה כזאת שתגרום לנו להסתובב בראש מורם וגבוה גם אם הקליניקה עדיין ריקה, והיומן רחוק מלהיות מלא, גם אם אנחנו עדיין לא מוכרים וגם לא מבוקשים. אפילו אז בואו נתהלך כאילו אנחנו המטפלים הכי הכי מוצלחים ומבוקשים.

לא נתבייש לספר על עצמנו, לא נתכווץ לבקש תשלום ראוי בעבור השירותים שלנו, לא נפחד למכור, לשווק וגם לא יזיז אותנו לשמוע ״לא״. תרגישו פצצה ושכולם יתפוצצו


13 צפיות0 תגובות