קצת עלי...

אני יועצת ומלווה מטפלים להצלחה עסקית. אני עוזרת למטפלים ומאמנים שרוצים להפוך את הידע המקצועי והכישורים שלהם לפרנסה קבועה כדי שיוכלו לחיות את החלום ולעשות את מה שהם הכי אוהבים עם המון סיפוק ובגאווה גדולה - לטפל ולעזור להרבה אנשים וגם להרוויח ולשגשג כלכלית.
 

​אני מרצה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה באוניברסיטת תל אביב, במכון וינגייט, במעוף ובמסגרות נוספות ומלמדת מטפלים שיווק וניהול הקליניקה. בשנים האחרונות הכרתי ונפגשתי עם מאות מטפלים מתחומי עיסוק שונים, כאלו שחשו תסכול מכך שהם לא מתקדמים  לעבר מימוש חזונם האישי והמקצועי. רבים מהם, נמצאים היום במקום אחר.

אז מה אני עושה?

אני חיה ונושמת את עולם הטיפול דרך מאות המטפלים שאני מכשירה ומלווה מדי שנה, מבינה את האתגרים והפחדים וגם יודעת להוביל אותם לעבר הפתרונות שמותאמים להם.  

אני מאלה שמאמינים שאם רוצים מאד חזק, מאמינים, מתחייבים, משקיעים ומתמידים אפשר  לפרוץ דרך ולשגשג בגדול. 

אני מתלהבת לראות מטפלים מצליחים, מסתובבים בגאווה, במיוחד כאלה שיוצאים למסע המופלא הזה ובונים צעד אחרי צעד קליניקה מצליחה בשתי ידיהם. זה עושה לי את זה.

אני אוהבת שיווק, אני אוהבת להקים, ליזום, ליצור, לפצח ולפתח. הכל מההתחלה. ככה עשיתי עם העסק הראשון והמצליח שלי אחרי שבמשך 20 שנה מילאתי תפקידים ניהוליים כשכירה. אני חיה הגשמת חלומות, חיה שיווק, חיה במה, חוקרת, לומדת, מלמדת (והרבה...) מפתחת כל הזמן. אני לא נחה לרגע.

​אני כאן כדי לעזור לכם. ללמד את השיטה, לשתף בנוסחה, להכשיר, ללוות, לעודד, לתמוך עם הידע הנרחב, התובנות, האינטואיציות, הניסיון המקצועי שלי בשיווק וכמובן האנרגיות המטורפות שלי.  אני מאמינה שהליווי שלי מהווה קיצור דרך משמעותי המוביל לתוצאות מעשיות, סיפוק עצמי והגשמה כלכלית.

יש לי הרבה יותר מפינה אחת חמה בלב למטפלים. יש לי לב ענק, ייעוד ושליחות לעזור לכם להגשים את החלום שלכם לטפל הרבה, להגיע ליותר מטופלים שזקוקים לכם, לעזור לכם לשגשג, להצליח ולחיות בסיפוק ובגאווה. כל כך מגיע לכם.

ואת זה אני עושה היום, יום יום עם המון תשוקה ואהבה. אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות ענקית לעזור למטפלים. 

עוד קצת עלי

בוגרת תואר שני M.A. במדעי החברה | אוניברסיטת תל אביב

 יוצרת ובעלת חברה "איריס ואורלי הרצגות"

 20 שנות ניסיון בתפקידי ניהול ושיווק בחברות גדולות

 מאמנת לקידום בריאות  | מכון וינגייט

 מנחת קבוצות מוסמכת  | אוניברסיטת תל אביב

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כדי לפרוח, לצמוח ולהצליח.
 

באהבה

איריס אסיה 

 ...

היי, אני איריס אסיה. נעים להכיר :)

IMG_5773.JPG
67668300_10157935760404271_7841032384525