קצת עלי...

אני יועצת ומלווה מטפלים להצלחה עסקית. אני עוזרת למטפלים ומאמנים שרוצים להפוך את הידע המקצועי והכישורים שלהם לפרנסה קבועה כדי שיוכלו לחיות את החלום ולעשות את מה שהם הכי אוהבים, עם סיפוק וגאווה - לטפל ולעזור להרבה אנשים וגם להרוויח הרבה. 
 

​אני מרצה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה באוניברסיטת תל אביב, במכון וינגייט, במט"י ובמסגרות נוספות ומלמדת מטפלים שיווק וניהול הקליניקה. בשנים האחרונות הכרתי ונפגשתי עם עשרות מטפלים מתחומי עיסוק שונים, כאלו שחשו תסכול מכך שהם לא מתקדמים  לעבר מימוש חזונם האישי והמקצועי. רבים מהם, נמצאים היום במקום אחר.

הסיפור שלי | למה אני עושה את מה שאני עושה?

בסוף ינואר 2014, עברתי ניתוח מורכב בחוליות הצוואר שלצערי הרב הסתבך והשאיר אותי באופן לא צפוי משותקת גם בידיים וגם ברגליים. קוראים לזה טטראפלגית.

מאשה נמרצת ופעילה, בוגרת וינגייט ובעלת עסק מצליח של הופעות לארגונים בכל הארץ, מצאתי את עצמי על כסא גלגלים בלי יכולת לעשות שום דבר בעצמי. וכשאני אומרת שום דבר, אני לא מגזימה - כי לא יכולתי להחזיק כלום בידיים. לא לאכול, לא להתלבש, לא לצחצח שיניים, לא לשתות, לא לכתוב. גם לא לגרד את האף בעצמי. וגם עם הרגליים, לא לקום, לא לעמוד, בטח לא ללכת. כלום.

במקום להשתחרר הביתה אחרי 48 שעות, גלגלו אותי למחלקה השיקומית הניורולוגית בתל השומר שם ביליתי כמה חודשים מטלטלים.
זה היה במקום הזה שנחשפתי בפעם הראשונה לעולם המטפלים המופלא, אותם המלאכים שעושים עבודת קודש - פיזיוטרפיסטים, מרפאים בעיסוק, מטפלים ברפואה משלימה, מלווים רוחניים, מטפלים רגשיים, הידרותרפיסטים. והם אלה שטיפלו בי יום יום במסירות, באהבה, ברגישות, בסבלנות, בהכלה אין סופית. ניגבו לי את הדמעות כשנשברתי, מחאו לי כפיים כשנעמדתי והצלחתי. תמיד הקשיבו. תמיד חיבקו. תמיד תמכו ועודדו. ואף פעם לא ויתרו.

הם אלה שתמיד נתנו לי את ההרגשה שיש עוד הרבה מה לעשות גם כשלי זה היה נראה שזהו, הגעתי לסוף. ואולי הכי חשוב, הם אלה שאף פעם לא נתנו לי לאבד את האמונה שלי בעצמי שאני אצא מזה. והרבה בזכותם, יצאתי מזה ובגדול.

מאז, יש לי הרבה יותר מפינה אחת חמה בלב למטפלים. יש לי לב ענק, ייעוד ושליחות לעזור להם להגשים את החלום שלהם לטפל הרבה, להגיע ליותר מטופלים שזקוקים להם, לעזור להם לשגשג, להצליח ולחיות בסיפוק ובגאווה. כל כך מגיע להם.

ואת זה אני עושה היום, יום יום עם המון תשוקה ואהבה. אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות ענקית לעזור למטפלים לעמוד על הרגליים בדיוק כמו שהם עזרו לי.
עכשיו התור שלי לא לוותר להם.

אז מה אני עושה?

אני חיה ונושמת את עולם הטיפול דרך עשרות המטפלים שאני מכשירה ומלווה מדי שנה, מבינה את האתגרים והפחדים וגם יודעת להוביל אותם לעבר הפתרונות שמותאמים להם.  

אני מאלה שמאמינים שאם רוצים מאד חזק, מאמינים, מתחייבים, משקיעים ומתמידים אפשר   לפרוץ דרך ולשגשג בגדול. 

אני מתלהבת לראות מטפלים מצליחים, מסתובבים בגאווה, במיוחד כאלה שיוצאים למסע המופלא הזה ובונים צעד אחרי צעד קליניקה מצליחה בשתי ידיהם. זה עושה לי את זה.

אני אוהבת שיווק, אני אוהבת להקים, ליזום, ליצור, לפצח ולפתח. הכל מההתחלה. ככה עשיתי עם העסק הראשון והמצליח שלי אחרי שבמשך 20 שנה מילאתי תפקידים ניהוליים כשכירה. אני חיה הגשמת חלומות, חיה שיווק, חיה במה, חוקרת, לומדת, מלמדת (והרבה...) מפתחת כל הזמן. אני לא נחה לרגע.

​אני כאן כדי לעזור לכם. ללמד את השיטה, לשתף בנוסחה, להכשיר, ללוות, לעודד, לתמוך עם הידע הנרחב, התובנות, האינטואיציות, הניסיון המקצועי שלי בשיווק וכמובן האנרגיות המטורפות שלי.  אני מאמינה שהליווי שלי מהווה קיצור דרך משמעותי המוביל לתוצאות מעשיות, סיפוק עצמי והגשמה כלכלית.

עוד קצת עלי

בוגרת תואר שני M.A. במדעי החברה | אוניברסיטת תל אביב

 יוצרת ובעלת חברה "איריס ואורלי הרצגות"

 20 שנות ניסיון בתפקידי ניהול ושיווק בחברות גדולות

 מאמנת לקידום בריאות  | מכון וינגייט

 מנחת קבוצות מוסמכת  | אוניברסיטת תל אביב

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כדי לפרוח, לצמוח ולהצליח.
 

באהבה

איריס אסיה 

 ...

היי, אני איריס אסיה. נעים להכיר :)

בואו נדבר כבר...

  • White Facebook Icon

איריס אסיה | ייעוץ עסקי למטפלים | 0507770310 | iris@irisasia.co.il

© 2019 by IRIS ASIA