מה מטפלים מספרים...

 • איריס זו מתנה. אני הגעתי לאיריס בתקופה שרציתי להגדיל את קהל הלקוחות שלי ולא ידעתי איך לצאת מהגבולות שלי. הייתי צריכה מישהי כמו איריס, כבר ברגע הראשון שפגשתי אותה, הרגשתי נח לידה. בדרך המיוחדת, הכנה, נעימה, המפרגנת ומסורה שלה התקדמתי. אחרי מפגשים עם איריס התמלאתי במוטיבציה, מיקוד, קיבלתי רעיונות וידע חדש ממנה. ועשיתי דברים שבעבר לא עשיתי . . אין על איריס! ממליצה בחום

  לילך זכות, מטפלת לכאבים פיזיים ורגשיים בשיטת גרינברג

 • איריס מדהימה, העירה אותי מ"התרדמת" שהייתי בה. כאמא לשני קטנים שעובדת גם כשכירה ועוד תקופת קורונה... לא האמנתי שאצליח לפתוח קליניקה בשלב הזה. אבל כבר בפגישה הראשונה עם איריס הבנתי שזה אפשרי והתחלתי לפעול. תוך פחות מחודשיים החלום התגבש לכדי מציאות והכל בזכות הדרייב, הליווי והידע המקצועי של איריס.

  תודה גדולה על הכל

 • איריס מלווה אותי כבר תקופה וכל מפגש איתה הוא עונג צרוף. היא ממקדת ומדייקת אותי במקצועיות בלתי מתפשרת, מצליחה לסחוף אותי ביצירתיות שלה וגורמת לי להעיז שוב ושוב. כל אלה בצינעה, בגובה העיניים ו...אפילו הומור יש שם בשפע. תודה יקירתי!

  שרית תורג'מן, טיפול טבעי בנשים בגיל המעבר

 • איריס יקרה, כמה שמחה שנפגשנו בסדנא המאלפת שהעברת במט"י, כל כך הרבה כלים חשובים, עצות פרקטיות וקוים מנחים להמשך הדרך.
   נפגשנו גם לפגישה אישית כל כך חשובה שבה עזרת לי למקד את הדרך, להציב יעדים ולבנות תוכנית עבודה. יצאתי מלאת בטחון ומוטיבציות ליישם. הכל בקלילות ,יצירתיות ומקצועיות והכי חשוב בחיוך והקשבה. 
  מטפלים יקרים, איריס היא אחד מהאנשים המיוחדים והמוכשרים שפגשתי ממליצה בחום.

  שירי דהן, רפלקסולוגית

 • פגשתי את איריס מעט מבולבלת והיא עזרה לי להתמקד, לקחה את בליל המחשבות שלי ושמה הכל בצורה מסודרת מחדש. ביחד הצלחנו להתמקד ולהכנס למסלול ולפסוע  בדרך אל המטרה. אבל רגע לפני שזה קרה היא הדהימה אותי ביכולות היצירתיות שלה להביא רעיונות לבידול שבחיים לא חשבתי עליהם,  יצאתי פעורת פה.  אם אתם מחפשים ליווי לקליניקה, שמעו לעצתי כי עברתי מספר מלווים  לכו על הטובה מכולם. מומלץ רק למי שבאמת רוצה להצליח ומוכן לפתוח את הראש כי היא לא קונבנציונלית!

  שירון אלטר, מטפלת  התפתחותית

 • איריס היא בדיוק מה שהייתי צריכה. יועצת עסקית ממוקדת, חדה, מקצועית ונעימה. איריס עזרה לי למקד ולהתמקד במה שנכון לי ולעסק שלי ולקחת את זה כמה צעדים קדימה.

  תמר מיכאלי, מטפלת רגשית

 • איריס אהובה,  תודה לך על דרך מלמדת ומעצימה. היכולת שלך להקשיב ולהבין בדרך מופלאה את המרחב שבו אני נמצאת תוך דיוק וזיקוק, הובלו לעשייה משמעותית שמאוד מהר הפכו לתוצאות מרגשות.

  הרגשתי איך כל מפגש שלנו מפרה ומעודד אותי לפעולה. גם לאחר סיום התהליך אני ממשיכה עם הידע והכלים  ועטופה בתמיכה שלך.

  ממליצה לכל מטפל לעשות יחד אתך את החשיבה והעבודה המשותפת . מעריכה מאד.

  נאות אגם, אהבת נפש - ליווי מתמודדי נפש בהכנה לזוגיות

 • הקורס היה מרתק. כל שבוע ציפיתי לפגישה  הבאה. אהבתי שכל   פגישה התמקדה במשהו חדש. לאורך הקורס  היה ליווי אישי וקבוצתי לכל משתתף.  אני מרגישה שהביטחון העצמי שלי  עלה בזכות האמונה שלך שאנחנו  

  יכולים להצליח להקים קליניקה משגשגת. נדבקתי באמונה הזאת 

  .בזכותך

  יעל גדליה, מטפלת ברפואה סינית

 • למרות שאני יודעת שאני ביצועיסטית מטורפת, אחד הדברים שהיו קשים לי זה לשים את המצפן ולהחליט לאן אני הולכת עם כל העשייה הזו. איריס עזרה לי לדייק את הכיוון שאליו אני לוקחת את העסק, עזרה לי להסביר את עצמי טוב יותר לעולם ובעצם להגדיר בפשטות מה אני פותרת לאנשים - שזה הדבר הכי חשוב לעסק.

  בנוסף, איריס נמצאת שם בשבילי עם רעיונות אדירים גורמת לעי להוציא מהכוח אל הפועל, ממקדת אותי אומרת לי בפנים שאני לא בכיוון, עוזרת לי בדילמות בין המפגשים. וזהו, מה יש להגיד - תפסתם זכיתם

  עדי רובין, מטפלת רגשית בשילוב תנועה -מחזירה את החשק המיני 

 • אני ממליץ על איריס מכל הלב.
  היא עזרה לי מאוד בשלבים הראשונים של יצירת הקליניקה.
  בזכותה אני היום ממוקד בתחום ספציפי שמרתק אותי.
  היא היתה שם בשבילי לאורך הדרך בזמינות מקסימלית, ברגישות והבנה של הקשיים והפחדים ביציאה לדרך, ובדיוק וחדות של הצעדים בדרך להקמת קליניקה משגשגת.
  תודה רבה איריס יקרה🙏

  יונתן טושינסקי, מטפל ברפואה סינית

 • הפגישות עזרו לי למקד את השירות המקצועי שאני מציעה ולנסח תכנים. 

  איריס יקרה - הזמינות, ההיענות, תחושת הביטחון והעידוד הם מרכיבים משמעותיים עבורי בקשר אתך! כמו גם הידיעה שיש עם מי להתייעץ ולחשוב יחד - אז תודה על כל זה- ואנחנו ממשיכות בתהליך!

  דיתה גולן הדרי, מיילדת ופסיכותרפיסטית

 • איריס היקרה! ראשית אציין שאת אישה מדהימה ומקצועית. חיפשתי מזה זמן רב איש מקצוע שיוכל לתת חוות דעת אמיתית ולא לבדוק את הדרך כיצד לשכנע אותי להוציא כסף לפרסום מיותר ולא יעיל.
  הפגישה היתה עניינית .חוות דעת אמיתית ונכונה, יצאתי עם כלים והחלטות נכונות להמשך דרכי. ממליצה בחום.

  רינה כהן, מטפלת בחרדות

 • הגעתי היום לסדנה "למלא את היומן" בהנחייתה של איריס , למטפלים ומתאמנים מטעם מט"י נתניה. הגעתי ונפעמתי מהמקצועיות וההתלהבות שבה הוצגו החומרים הכה ממוקדים ומקצועיים ומלאי עניין -התוצאה היא שהיה יום מרתק וקיבלתי צידה לדרך מעל ומעבר לציפיות שלי והניסיון שלי הרב בסדנאות וכנסים למיניהם. תודה לאיריס המרתקת ולמט"י שאפו על המקצועיות

  דליה קמחי, מאמנת אישית

 • מאד נהניתי מהקורס. כל מה שלמדתי  היה לי במידה רבה חדש ובעיקר  מועיל. עזרת לי מאד להתמקד. לבדוק  מה אני באמת רוצה. 

  בהחלט הדבקת באש ההתלהבות.   קיבלתי כלים מעשיים, חשובים ואופציות כמו מה עושים ממחר בבוקר.  בהחלט הרחבת את יריעת  האפשרויות  יש בי הרבה תקווה, אופטימיות וכיף  בעשייה.

   לי לוי, נטורופיתיה ומטפלת בצמחי מרפא 

 • נפגשתי עם איריס מספר פעמים והיא נתנה לי כמה רעיונות נהדרים שהעלו לי את המוטיבציה "וחיברו אותי מחדש למהות העסקית שלי. היא עזרה לי לדייק יותר את עצמי והמסר שלי

  אריאלה פלפל רוזנברג, פסיכותרפיסטית  

 • מושלם. הייתי עם איריס בפגישה ויצאתי עם סל ענק של עצות מאוד מעשיות תכליתיות וממוקדות. היא בעיקר הפתיעה אותי עם רעיונות מקוריים שלא הייתי חושבת עליהם בלעדיה. 

  הפיזור שהיה לי קיבל סדר וגם קיבלתי מוטיבציה להתחיל בעבודה.

  אם מטפל מחפש יועץ לשם קידום העסק איריס היא הכתובת שיודעת ומבינה את התחום .

  גילה הראל אלישיב, נטורופתית ומרצה

 • איריס היקרה, תודה על ליווי ותמיכה בדרך לצאת לאור עם הסדנא שלי. היית שם עבורי במקצועיות וגם בעידוד ובעיקר בהנעה קדימה לפעול ולהתקדם לעבר המטרה שלי. תודה על הכל.
  קיבלתי ממך הרבה. עוד מהשיעורים בקורס בברושים, שם לראשונה התחלתי לפתח את רעיון הסדנא, וגם בהמשך (כעבור 3 שנים) בליווי האישי העסקי שהייתי איתך. ואני מרגישה שאני ממשיכה בדרך שלי מחוזקת מדויקת ובטוחה יותר 

  נועה רטר, נטורופתית

 • אין ספק שאת מומחית במה שאת עושה אבל יתרה מכך את מאוד נדיבה עם הידע שלך וגם החדרת בי מוטיבציה של יציאה לדרך ובניית סדנא שאוכל לשווק (עם עוד טיפים ממך) ובתקווה לצאת לדרך!!

  תמר שטיינברג, ארומתרפיסטית

 • איריס, הקורס בהנחייתך העשיר אותי, אתגר, נתת לנו ידע, וכלים שימושיים. הוצאת אותנו לחוויה מקסימה אל תוך מבוכים שבתוך תוכנו החוצה! פתחת, דיברת, חיברת, גיבשת, העצמת, קידמת, והכי חשוב תמכת! היית שם בשבילנו. אין ספק שהאישיות שלך ושבך סחפה אותי

  דנה אליהו, מאמנת לאורח חיים בריא

 • הרגשתי שהקורס מעיר אותי ומעלה לתודעה נושאים שלא חשבתי עליהם כמו איך לשווק את עצמי, להתאים את המסר לשומע, ולהיות ממוקדת מטרה ובמודעות. הרגשתי שהאהבה שלך לתחום ותחושת הייעוד שלך להביא אותנו לעבוד ולהצליח, הביאה אנרגיות חיוביות ומחזקות לכל הקבוצה. נהניתי מאוד מכל שיעור ומהתהליך כולו.

  שירה אלימלך, מנחה לאורח חיים בריא

 • איריס, חיזקת לי מאוד את הביטחון העצמי שלי באמון שלך בי ובתמיכה שלך. אדם עם רצון אמיתי וכנה לעזור. יש הרבה מה ללמוד ממך. השיעור אשר עשית לנו על שיווק עצמי היה פשוט מאלף. הצורה בה עשית זאת ואיך גילית לכל אחד מה עוצר אותו מלעשות זאת. בעזרתך הרבה חלק מהסטודנטים בכיתה כבר יודעים וקיבלו דחיפה קדימה לקדם את המקצוע שלהם. אני יודעת שאקח את דמותך לדוגמא לנגד עיני, כאשר אני אטפל באנשים

  אלינור כהן

 • אני רואה בך כמודל לחיקוי, עזבת את המקום הבטוח שלך והלכת ועשית את מה שאת אוהבת. לימדת אותי, שאם רוצים לעשות משהו אז ללכת עליו בכל הכוח ולא לוותר. בעקבות כך, התחלתי לחפש קליניקה שמשכירה חדר לפי שעה, הורדתי יום עבודה כדי להקצות לעצמי יום שבו אני מטפלת. זה לא דבר ברור מאליו, ואני יודעת שאת חלק גדול מהתהליך הזה.

  לימור  קרן, רפלקסולוגית

 • איריס, היית מקסימה, נתת לי המון דרייב, למדתי ממך המון, את באמת השראה אמיתית! מהקורס למדתי, כי הכל בעצם אפשרי, לי יש פחד קהל מטורף, וראיתי איך אנשים עומדים מול כל הכיתה בהנחיות וזה בהחלט נתן לי ביטחון שגם אני יכולה.  אז כן ניתן לומר שחוויתי סוג שינוי בעקבות הסדנא

  סמדר אלון, נטורופתית

 • ההשקעה שלך בבחירת התכנים. הרצון שלך לעזור לנו ניכר בכל.  דרך ההנחיה שלך, יצרת קבוצה איכותית של אנשים שנהנים להגיע וללמוד ממך עוד. למדתי ממך המון בזכות הדוגמאות שלך על עצמך.  יש בך קסם מדבק.

  איריס חביב, מדריכת הורים

 • איריס יקרה , הגעתי יחד עם חברה. ההרצאה שלך מרתקת ,שונה ומעניינת. השארת אותי סקרנית עד הרגע האחרון. ויותר מכל, יצאתי עם רעיונות בשלל צבעי הקשת
  תודה רבה

  סיגל פררה

 • הגעתי לפגישה עם איריס כי משהו באינטואיציה שלי אמר שזה יהיה לי משתלם! טוב אז אני יותר משמחה להגיד שזה עשה לי סדר הרצונות ובמה נכון לי כרגע ומה פחות.

  יותר מזה קיבלתי רעיון פרקטי ומעולה!

  תודה על החשיבה מחוץ לקופסא!

  ג'ניפר דבש, מדריכת הורים ומאמנת ילדים

בואו נדבר כבר...

 • White Facebook Icon

איריס אסיה | ייעוץ עסקי למטפלים | 0507770310 | iris@irisasia.co.il

© 2019 by IRIS ASIA