• איריס אסיה

איך להקים קליניקה ייחודית ומבודלת | ייעוץ עסקי מטפלים

אולי זה בגלל שחזרנו לשגרה. אולי זה גם בגלל שנגמרו התירוצים, ואולי זה גם קצת בזכותי, אבל בשבועות האחרונים, יש עלייה מטורפת במספר המטפלים והמאמנים שפונים אלי כי הם רוצים לצאת לדרך ולהקים קליניקה חדשה. השבוע התחלתי ללוות מאמנת שנמצאת כבר כמה שנים ברילוקיישן בספרד. היא סיימה לאחרונה לימודי אימון בזום ומשתוקקת כבר לצאת לדרך. "אני מאמנת נשים לצמיחה", היא סיפרה. "יפה מאד", אמרתי לה, "אבל את יודעת שיש עוד אלף כמוך. סליחה, התכוונתי למאה אלף. ים ים של מאמנות כאלה ששוחות כולן באוקיינוס אדום, מתחרות אחת בשנייה וכולן בדרך כלל מפסידות.״


הסברתי לה שעל מנת להצליח אנחנו חייבות לחפש את האוקיינוס הכחול שלה, שם היא תהיה ייחודית. בולטת ומבוקשת וכן, גם תוכל לבקש תשלום מכובד. אחרי שאכלתי לה את הראש עם הרצאה מוכנה מראש מגובה בנתונים ושפע של דוגמאות, היא השתכנעה (וגם קצת התעייפה) ויצאנו לדרך.

זה תהליך קסום שאני כל כך אוהבת. האמת שגם חוששת כל פעם מחדש כי מה יהיה אם לא נמצא ולא נגיע אבל, טפו טפו זה עדיין לא קרה לי. אז צללנו עמוק. שאלתי אותה המון שאלות, חלקן ממש לא קשורות. וכל הזמן הזה, הראש שלי עובד כדי לחבר את כל הנקודות. היא סיפרה על המשבר הגדול שהיה לה בתחילת המעבר למדריד. בזמן שבעלה הלך כל יום לעבודה והתאקלם ציק צק, היא נשארה לבד, משועממת, בודדה עם געגועים עזים למשפחה, לשיגרה, לחברים ולעבודה שנאלצה לעזוב. בתור מי שחוותה כמה רילוקיישנים לא פשוטים, הבנתי בדיוק על מה היא מדברת (לא אפרט כדי שלא תבכו). אבל, מתוך המשבר היא הצליחה להתרומם, לצאת מהמסכנות ולהמציא את עצמה מחדש. ביג טיים. כל כך מעוררת השראה. כל הכבוד לה. שאלתי אותה אם היא מכירה נשים בסביבה שלה שמזכירות לה אותה בתחילת הרילוקיישן. היא אמרה לי ״מלא״. אז זהו, הגענו ליעד. מאמנת אישית לנשים ברילוקיישן הגענו לאוקיינוס הכחול. נעים פה. כדאי גם לכם. אני יכולה לעזור.

61 צפיות0 תגובות