123456.png

הופכים את הקליניקה לסיפור הצלחה , ביחד!
 ייעוץ עסקי ושיווקי 1:1 למטפלים

 

חולמים על קליניקה מצליחה ומשגשגת שתגרום לכם לסיפוק וגאווה אבל אין לכם מושג איך לגרום לזה לקרות? בדיוק בשביל זה אני כאן - כדי שנעשה את זה ביחד!

מטפלים יקרים,

האם אתם מרגישים שהגיע זמן להקים את הקליניקה עליה אתם חולמים כבר המון זמן? סיימתם ללמוד. התעודות ביד. ועכשיו, נגמרו כל התירוצים. אתם  משתוקקים לעבור לשלב הבא - ממטפלים לבעלי קליניקה עצמאית. יש לכם חלום גדול להקים קליניקה מצליחה, לעזור להרבה אנשים ולהתפרנס ממה שאתם כל כך אוהבים לעשות.

...אבל רגע

מאיפה מתחילים? מה בדיוק צריך לעשות? איך יגיעו אלי? למה שיגיעו אלי? איך משווקים? מה כותבים ואיך מציגים את עצמי? בכמה מתמחרים? צריך פלאייר או שאולי כרטיס ביקור? ומה אם אני שונאת למכור? ואין מצב שאעשה שיווק כי זה לא אני. ומה אם זה לא יצליח? ומה אם אני לא מספיק טובה? ...ואיי ואיי, כמה שאלות. כמה התלבטויות. כמה בלבול. בררר...

.אבל אל דאגה, כי בדיוק בשביל זה אני כאן

בין אם רק סיימתם ללמוד ואפילו לא הספקתם עדיין למסגר את התעודה, או שאתם בשלבי ההקמה של הקליניקה ואין לכם מושג איך ומה או שאולי אפילו יש לכם כבר קליניקה פעילה אבל אתם מרגישים קצת תקועים, אני יכולה לעזור לכם בשיווק הקליניקה.  זה לא ממש משנה באיזה שלב אתם, כי בכל דרך אנחנו תמיד מגיעים לצמתים. יש לנו שאלות, התלבטויות, חששות וקשיים שחשוב לשתף עם מישהו שיש לו זווית ראייה מקצועית שיעזור לנו לקחת את ההחלטות הנכונות שיאפשרו להמשך ההתקדמות. 

אז אם אתם מטפלים מלאי תשוקה ונחושים להגשים את החלום שלכם להיות מטפלים מוכרים ומבוקשים, אני מזמינה אתכם לקבוע איתי פגישה. אני מציעה ליווי וייעוץ אסטרטגי ושיווקי למטפלים ומאמנים שרוצים להפוך את הידע המקצועי והכישורים שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה. בגלל הניסיון הרב שלי עם מאות המטפלים שפגשתי בשנים האחרונות, שיטת הייעוץ ממוקדת, יעילה וקצרה, כזו שמובילה לתוצאות טובות לאורך זמן.

בנוסף, במהלך הפגישות שלנו יקרה לכם משהו קסום

תתמלאו בתשוקה בוערת להתחיל לפעול. תפתחו חשיבה מנצחת. תיפרדו מכל מיני פחדים משתקים. תשחררו את המעצורים. תקבלו ביטחון ותיהנו מהאמונה שיש לכם אין סוף של הזדמנויות לפרוץ החוצה ולהצליח. וכן! זה לגמרי אפשרי.

  שלום לכם,  כאן איריס אסיה  

אני יועצת עסקית ושיווקית למטפלים ומאמנים - מלווה ומכשירה מטפלים על מנת לעזור להם לשווק את הקליניקה ובכך להפוך את הידע המקצועי, הכישורים הייחודיים והאהבה הגדולה שלהם לתחום גם להצלחה עסקית ולפרנסה יציבה וקבועה.

מאז שנת 2014, אני מרצה בקמפוס ברושים לרפואה משלימה, מלמדת קורס בשיווק למטפלים - יציאה לדרך והקמת קליניקה וגם קורס הנחיית קבוצות למטפלים. בנוסף, אני מעבירה קורסים במעוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים והרצאות עסקיות למטפלים במכון וינגייט, מט"י ובמסגרות נוספות ברחבי הארץ.
במשך 20 שנה מילאתי תפקידי ניהול ושיווק בחברות גדולות. אני בעלת תואר M.A במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. 
יזמית, מרצה, בעלת עסק עצמאי, מקדמת בריאות ומנחת סדנאות.

בזכות השילוב בין ההכשרה האקדמית שלי, הניסיון האישי הייחודי והמוצלח בהקמת העסק שלי, ההיכרות המעמיקה עם עולם המטפלים וכישורי החשיבה היצירתית שלי, אני מצליחה בדרך קצרה וממוקדת לעזור למטפלים למצוא את הייחוד והבידול שמאפשר להם לבלוט בשוק צפוף. אני מביאה איתי חשיבה חדשה, יצירתית, אנרגטית ומותאמת אישית לשיווק ולאסטרטגיה של הקליניקה. אני עוזרת למטפלים לעמוד מול אתגרים ומכשולים, להבין ולפתור בעיות ולעזור להם לחשוף לעולם את כוחות הריפוי והטיפול שלהם, לגדול ולשגשג.

אפשר להגיד שאני חיה ונושמת את עולם הטיפול דרך המטפלים הרבים שאני מכשירה ומלווה באהבה ובהתרגשות עצומה.

 

IMG_5372.jpg

איך אני יכולה לעזור לך...

פגישות ליווי עסקי ושיווקי 1:1 איתי עושות סדר בבלגן, במחשבות, מקדמות את העשייה היומיומית ואת הפעולות השיווקיות. הן חוסכות זמן ולא פחות חשוב מקצרות את הדרך להצלחה. זה לא ממש משנה באיזה שלב אתם, כי בכל דרך אנחנו תמיד מגיעים לצמתים. יש לנו שאלות, התלבטויות, חששות וקשיים שחשוב לשתף עם מישהו שיש לו זווית ראייה מקצועית שיעזור לנו לקחת את ההחלטות הנכונות שיאפשרו להמשך ההתקדמות. 

ביחד נצלול עמוק ונברר, נמקד, נדייק, נקבל החלטות ונתחיל להוציא את החלום העסקי לפעולה, שלב אחרי שלב, עד להקמת הקליניקה המושלמת עבורכם.  

אני אהיה לצידך כדי לעזור, ללמד, לעודד, לחזק ולתמוך עם כל הניסיון והאנרגיות שלי. נתקדם יחד בקצב האישי והנכון לך. אלמד ואצייד אותך בכלים ושיטות (...פשוטות, אל דאגה) איך למשוך אליך את המטופלים האיכותיים,  איך להגדיל את הקליניקה בדרך נוחה, טבעית ומהנה.

אבל, מה שמיוחד בפגישות איתי זה שאנחנו לא רק מדברים ממעוף הציפור על מה צריך לעשות. אנחנו גם נוחתים על הקרקע, מפשילים שרוולים ועושים את התכל'ס ב-י-ח-ד.  

מה קורה תכלס בפגישות שלנו?

ראשית, נשרטט מפת דרכים ברורה. נבין מה יש לנו היום ולאן אנחנו רוצים להגיע. נפצח את הייחוד והבידול כדי שהתשובה לשאלה  "למה שיביאו דווקא אלי?" תהיה מדויקת ומושכת. כשזה יהיה ברור, נחליט מי קהל היעד, מה בדיוק מוכרים, איך מתמחרים, איך משווקים, איפה מפרסמים, למי פונים, איך מציגים ואיך נראים. 


אנחנו מהר מאד נהפוך לצמד-חמד שכזה.  נשב וננסח טקסטים ביחד, נכתוב את ההצגה העצמית, נכין את סל המוצרים והשירותים, נקבע מחירים ומבצעים, נכין פרסומים, נבנה שיתופי פעולה ואם צריך גם נתרגל שיחות מכירה. כל מה שאתם צריכים נעשה ביחד כדי שאחר כך כבר תדעו ותעשו לבד. 

במידה ובמהלך הדרך פתאום תהססו, תפחדו או שתעצרו, אני אהיה שם לצידכם לתמוך, לייעץ ולמצוא את הפתרון כדי שתוכלו להמשיך ולהתקדם הלאה.

על כמה פגישות מדובר?

בזכות הניסיון הרב שלי עם מאות מטפלים שאני פוגשת מדי שנה, התהליכים איתי ממוקדים וקצרים - 4-5 פגישות להקמת קליניקה חדשה.  

 

הגיע הזמן שגם הקליניקה שלכם תפרח

מה מטפלים מספרים...

 איריס יקרה, אני מאד שמחה שנפגשנו בסדנא המאלפת שהעברת במט"י, כל כך הרבה כלים חשובים, עצות פרקטיות וקוים מנחים להמשך הדרך. בהמשך נפגשנו לפגישה אישית כל כך חשובה מבחינתי, שבה עזרת לי למקד את הדרך, להציב יעדים ולבנות תוכנית עבודה.  יצאתי מלאת בטחון ומוטיבציות ליישם את כל מה שלמדתי. הכל בקלילות ,יצירתיות ומקצועיות והכי חשוב .בחיוך והקשבה. 
מטפלים יקרים, איריס היא אחד מהאנשים המיוחדים והמוכשרים שפגשתי ממליצה בחום.

שירי דהן, רפלקסולוגית 

 

 

כן! אני רוצה לקבוע איתך פגישה. לפרטים נוספים, אנא מלאו את פרטיכם ...

ניתן גם להתקשר  0507770310 | iris@irisasia.co.il

פרטיך התקבלו בהצלחה

למי הליווי העסקי האישי מתאים?

מטפלים בתחומי הגוף והנפש, מטפלים ברפואה משלימה, מאמנים אישיים, יועצי תזונה, מטפלים באומנות, מדריכי הורים ובעצם לכל בעלי קליניקה עצמאית

למטפלים חדשים שמעוניינים להקים קליניקה או לכאלה עם קליניקה פעילה שרוצים להגדיל את מספר המטופלים.

מטפלים נחושים שרוצים להגשים את החלום ולהפוך את השליחות שלהם להצלחה עסקית ולפרנסה קבועה.

למטפלים עם ראש פתוח שלא מפחדים לצאת מאזור הנוחות ולנסות דברים חדשים מתוך סקרנות וידיעה שרק כשעושים ופועלים, מתקדמים.

למטפלים שמבינים שהם בעלי עסק לכל דבר וככאלה הם חייבים לשים את עצמם בחזית ולעסוק בפעולות שיווקיות שוטפות.​

למטפלים שמרגישים מבולבלים וגם קצת בודדים וזקוקים ל"שותפה" (אני ) זמנית שתתן רוח גבית, תתמוך, תעודד ותעשה גם פווווו בגב כשצריך.

למה עוד כדאי לכם  ...

בגלל ליווי אישי בבניית הרצאות וסדנאות למטפלים 

שמעוניינים לקדם את הפעילות העסקית שלהם גם באמצעות העברת תוכן. תהליך העבודה כולל בחירת נושא ייחודי ומסקרן, מבנה ההרצאה, תרגול עמידה ופרזנטציה מול קהל, התמודדות עם פחד קהל ובניית תוכנית שיווק והפצה של ההרצאה

בגלל שחשוב לעשות את הדרך ביחד

 בתחילת הדרך לכולנו יש חששות, פחדים ובלבול. ליווי עסקי 1:1 תומך ועוזר להתגבר על מחסומים, מספק תשובות לשאלות, מענה להתלבטויות ועוזר לקבל החלטות.

 

בגלל הליווי של מי שחיה ונושמת את עולם הטיפול מהצד העסקי

  כמרצה ומלווה מטפלים, יש לי ניסיון וידע רב בשיווק וקידום עסקי של מטפלים. הפגישות איתי מעשיות, מעשירות, מלאות ברעיונות וטיפים פרקטיים שהופכת את הדרך לקצרה והכי חשוב למהנה ומרגשת ברמות.

בגלל  האסטרטגיה השיווקית שתקנה לכם מפת דרכים ברורה וסדר בפעולות היומיומיות עם מטרות ויעדים. מיקוד של קהל היעד, סל מוצרים ומחירים וערוצי שיווק לפעול בהם.  

 

מה נעשה ביחד?

​קודם כל נעשה שיחה טלפונית מקדימה ונחליט מראש אם ועל מה אנחנו מתמקדים בפגישה. ככה  נגיע מוכנים ונוכל לצלול ישר לתוך העניינים. 

 אסטרטגיה שיווקית - מי קהל היעד ולמה שיבואו דווקא אליך?

איך להתבדל ולפעול מעל התחרות בשוק. איפיון קהל היעד, בנייה של מכלול השירותים והמוצרים, סל המוצרים ותמחור.

יציאה לדרך

 איך מתחילים, מה עושים, איך מושכים את המטופלים הראשונים, בחירת ערוצי שיווק, הכנת לוגו ומיתוג בסיסי, איזה חומרי פרסום צריך, כתיבת הצגה עצמית. 

 ניהול הקליניקה

סדר וארגון בכל מה שקשור לניהול זמן. בניית תוכנית עבודה, מטרות, לוח זמנים וקבלת החלטות חשובות כמו מה עושים כבר ממחר בבוקר. 

פרסום ושיווק

 להגדיר את ערוצי השיווק, גם ברשת וגם בחיים האמיתיים. ומה תכל'ס צריך לעשות כדי להגדיל ולמלא את הקליניקה. יש כל כך הרבה מה לעשות.  

כתיבה שיווקית

 איך כותבים חומרים שיווקיים - פוסטים מעניינים, אודות, דף נחיתה, הצגה עצמית בדרך מרתקת שתסקרן  את הצד השני   

חשיבה עסקית מנצחת 

חיזוק הביטחון העצמי, מוטיבציה להצלחה, מסוגלות עצמית כדי לעוף רחוק וגבוה. 

הפגישות איתי מעשיות, מעשירות, מלאות ברעיונות וטיפים פרקטיים שיהפכו את הדרך שלכם לקלה וקצרה יותר ואולי והכי חשוב למהנה ומרגשת ברמות. 

​ 


 הפרטים החשובים

איפה
 הפגישות מתקיימות בתל אביב.  אבל, אם מכל סיבה לא נוח לכם, אפשר להיפגש גם ב-zoom.  
כמה עולה
פגישה - 450 ש"ח כולל מע"מ.
המחיר כולל מע"מ | משך פגישה - 75 ד'


 כמה פגישות
התהליכים איתי קצרים וממוקדים. להקמת קליניקה חדשה, כ- 4-5 פגישות. אפשר כמובן גם להגיע לפגישה חד פעמית.

מתי (עכשיו! כי חבל על הזמן)
לקביעת פגישה  0507770310
או שמלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
IMG_5186_edited_edited.jpg

מה מטפלים מספרים...

כמה פגישות עם איריס עזרו לי למקד את השירות המקצועי שאני מציעה ולנסח את התכנים של הכרטיס הדיגיטלי. איריס יקרה - הזמינות, ההענות, תחושת הבטחון והעידוד הם מרכיבים משמעותיים עבורי בקשר איתך! כמו גם הידיעה שיש עם מי להתייעץ ולחשוב יחד - אז תודה על כל זה- ואנחנו ממשיכות בתהליך!

דיתה הדרי - מיילדת ופסיכותרפיסטית

אני רוצה להודות על הליווי, התמיכה וההעצמה. יש לך יכולת מופלאה להראות מה כן אפשר לעשות, ולגרום לכל אחד להרגיש מסוגל, בעל ערך עצמי רב ולהוציא אותו לעשייה. את מצליחה לעשות זאת בהומור, באותנטיות רבה, ובכנות. 

 

גל דולב, נטורופת

 עזרת לי למקד את הדרך, להציב יעדים ולבנות תוכנית עבודה ראשונית להמשך.
יצאתי מלאת בטחון ומוטיבציות ליישם את כל מה שלמדתי.
הכל בקלילות ,יצירתיות ומקצועיות רבה והכי חשוב בחיוך והקשבה מלאה.
תודה רבה. מטפלים יקרים, איריס היא אחד מהאנשים המיוחדים והמוכשרים שפגשתי ממליצה בחום.

שירי דהן - רפלקסולוגית

הגעתי לפגישה עם איריס כי משהו באינטואיציה שלי אמר שזה יהיה לי משתלם! טוב אז אני יותר משמחה להגיד שזה עשה לי סדר הרצונות ובמה נכון לי כרגע ומה פחות. יותר מזה קיבלתי רעיון פרקטי ומעולה! תודה על החשיבה מחוץ לקופסא!

ג'ניפר דבש - מאמנת נשים

מושלם. הייתי עם איריס בפגישה ויצאתי עם סל ענק של עצות מאוד מעשיות תכליתיות וממוקדות. היא בעיקר הפתיעה אותי עם רעיונות מקוריים שלא הייתי חושבת עליהם בלעדיה. הפיזור שהיה לי קיבל סדר וגם קיבלתי מוטיבציה להתחיל בעבודה.

אם מטפל מחפש יועץ לשם קידום העסק איריס היא הכתובת.

  

גילה הראל אלישיב, נטורופתית ומרצה

הקורס היה מרתק. כל שבוע ציפיתי לפגישה  הבאה. אהבתי שכל מפגש התמקד בנושא חדש ושלאורך הקורס היה ליווי אישי וקבוצתי לכל משתתף. אני מרגישה שהביטחון העצמי שלי עלה בזכות האמונה שלך שאנחנו  יכולים להצליח להקים קליניקה משגשגת. נדבקתי באמונה הזאת בזכותך. 

יעל גדליה,

מטפלת ברפואה סינית